PrintPDF Jaga

Visualiseerimine

Visualiseeritud äriregister on tööriist, mis võimaldab lepingulistel klientidel, lisaks detailpäringule, vaadata kõigi e-äriregistris olevate juriidiliste isikute omavahelisi seoseid piltliku joonisena.  
Visualiseerimise teenusega tutvumiseks saab seda eelnevalt proovida demokeskkonnas. PROOVI DEMO

Visualiseeritud äriregister

  • Visualiseerides saab ülevaatlikuma pildi äriregistris registreeritud juriidiliste ja füüsiliste isikute omavahelistest seostest (juhatuse liikmed, nõukogu liikmed, omanikud jne).
  • Algselt rahapesuskeemide avastamiseks loodud teenus on tänaseks kättesaadav kõigile e-äriregistri lepingulistele klientidele.
  • Juriidilise isiku tausta on võimalik uurida nii kehtivate, kui ka kehtetute seoste kaudu, mis aitab välja tuua ka varasemad omandisuhted.
  • Taustauuringu tegemise hea tööriistana sisaldab visualiseerimise teenus ka otseteid Ametlikesse teadaannetesse, e-kinnistusraamatusse ja Euroopa Äriregistrisse.
  • Isikute seosed tulevad erinevates vaadetes välja ka e-äriregistri päringutega, kuid visualiseerimine võimaldab teha seda kordades kiiremini ja ülevaatlikumalt, kuvades kõik seosed korraga ühel pildil. 
  • Visualiseerimise teenustasu sisaldab ka sama ettevõtja detailandmetega tutvumist (24 tunni jooksul)*.

Visualiseeritud Äriregistri kasutamiseks tuleb sõlmida leping.
Olemasolevad kliendid saavad teenust kasutama hakata, kui kliendi administraatorkasutaja antud teenuse neile avab. Selleks tuleb lepingupartneri administraatorkasutajal e-äriregistrisse sisse logida, valida menüüst "Minu toimingud", seejärel "Kasutaja administreerimine" ja klikkides kasutaja nimele, saab teenuse aktiveerida kui teha linnuke reale "Visuaalne ÄR lubatud"