PrintPDF Jaga

Päringud

Üksikpäring
Eraisikuna sisenemine e-kinnistusraamatus päringusüsteemi võimaldab endale kuuluvate kinnistute info ja kinnistusdokumentidega tasuta tutvumist, dokumentidega tutvumiseks volitamist. Esmalt on vajalik isiku tuvastamine ID-kaardi või mobiil-ID kaudu.

Tasu eest on võimalik tutvuda ka teiste kinnistute andmetega vastavalt teenuse hinnakirjale (üksikpäringute eest saab tasuda pangalingi kaudu või krediitkaardiga).
Tee üksikpäring

Lepinguline päring
E-kinnistusraamatu lepinguliseks kliendiks on ettevõtted ja asutused, kes vajavad igapäevaselt suuremal hulgal usaldusväärset informatsiooni kinnistute kohta. Kõik e-kinnistusraamatu andmed on seadusliku jõuga.  
Lepingulisel kasutajal on juurdepääs nii e-kinnistusraamatule, e-äriregistrile, Euroopa Äriregistrile ja ka Visualiseeritud Äriregistrile. Teenuse kasutamiseks tuleb e-kinnistusraamatusse siseneda kasutajanime ja salasõnaga või ID-kaardiga/mobiil-IDga.

Kirjalik päring
Meile saab esitada ka kirjalikke päringuid, kui soovite mingi kindla piirkonna, pindalade, omanike vm kohta andmeid saada tabeli või failina. Andmete saamiseks palume täita päringu vormi  ja edastada see aadressile [email protected]. Pärast kirjaliku päringu edastamist saadetakse Teile hinnapakkumine viie tööpäeva jooksul. 

Kinnistusraamatu SLA'ga on võimalik tutvuda siin.