PrintPDF Jaga

Päringud

Üksikpäring
Kodanikuna sisenemine võimaldab tasuta kinnistusdokumentidega tutvuda, dokumentidega tutvumiseks volitamist, digiteerimise teenuse tellimist ning tasu eest kinnistute andmete vaatamist (üksikpäring pangalingi kaudu). Teenuse kasutamiseks on vajalik isiku tuvastamine ID-kaardi või pangalingi kaudu. Kinnistusregistriosade detailandmeid saab näha vastavalt teenuse hinnakirjale. Tee üksikpäring

Lepinguline päring
E-kinnistusraamatu lepinguliseks kliendiks on ettevõtted ja asutused, kes vajavad igapäevaselt suuremal hulgal usaldusväärset informatsiooni kinnistute kohta. Kõik e-kinnistusraamatu andmed on seadusliku jõuga.  
Lepingulisel kasutajal on juurdepääs nii e-kinnistusraamatule, kui ka e-äriregistrile, Euroopa Äriregistrile ja Visualiseeritud Äriregistrile. Teenuse kasutamiseks tuleb e-kinnistusraamatusse siseneda kasutajanime ja salasõnaga või ID-kaardiga.

Kirjalik päring
Meile saab esitada ka kirjalikke päringuid, kui soovite mingi kindla piirkonna, pindalade, omanike vm kohta andmeid saada tabeli või failina. Andmete saamiseks palume täita päringu vormi  ja edastada see aadressile info@rik.ee . Pärast kirjaliku päringu edastamist saadetakse Teile hinnapakkumine viie tööpäeva jooksul. 

Kinnistusraamatu SLA'ga on võimalik tutvuda siin.