PrintPDF Jaga

RIK osales heategevusprojektis

29. September 2011 - 0:00

Sihtasutus Vaata Maailma korraldas koos partneritega 23.-24. septembril kasutatud arvutite korrastamise talgupäevad, kus osales ka Registrite ja Infosüsteemide Keskus ja mille raames anti uus elu ligi 200 uuele arvutile.
Seitsmekümne vabatahtliku poolt heasse töökorda viidud kasutatud arvutid annetatakse järgnevate nädalate jooksul suurperedele ja eakatele. Sarnaselt üleeelmisel aastal korraldatud ettevõtmisele annetas ka sel korral Registrite ja Infosüsteemide Keskus omalt poolt 50 arvutit heategevuseks.
Sel aastal annetatakse arvutid Eesti Suurperede Abistamise Seltsile, heategevuslikule fondile Saagu Valgus, Vanurite Eneseabi ja Nõustamise Ühingule ning teistele väiksematele organisatsioonidele, kelle kaudu abistatakse neid, kellel ei ole võimalik endale arvutit soetada. Lisaks saavad arvuti omanikuks mitmed neist inimestest ja organisatsioonidest, kes arvutite korrastamise talgupäevadel endast märku andsid.

Ligi 200 arvutit, monitori ja muud vajalikku seadet annetasid Registrite ja Infosüsteemide Keskus, Elion, EMT, 3 Step IT, Swedbank, SEB, Skype, Estonian Air ja Sertifitseerimiskeskus, arvutid varustas tarkvara Microsoft. Arvuteid korrastasid IT Kolledži tudengid, mitmete eelpool nimetatud ettevõtete töötajad ja teised vabatahtlikud.

Vaata Maailma SA otsib jätkuvalt inimesi, ettevõtteid ja asutusi, kes tahaksid oma vanast arvutist loobuda ja abivajajaid aidata.
Täpsem informatsioon http://www.vaatamaailma.ee/ või www.olekaasas.ee