PrintPDF Jaga

RIK otsib ärianalüütikuid

20. Jaanuar 2017 - 10:59

Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) otsib ärianalüütikuid, kes teeksid IT ärianalüüse ja arendustellimusi, mis oleksid vajalikuks sisendiks IT arendusprojektidega alustamiseks. Kirjeldatud analüütikute leidmiseks viiakse läbi hange- ärianalüüsi tellimine raamlepinguga. 

Hanke eesmärgiks on koondada IT valdkonnas end koduselt tundvad ärianalüütikud, kes soovivad olemasolevaid infosüsteeme paremaks muuta või välja mõelda uusi lahendusi ning kes ei karda arvamust avaldada, kui see läheb vastuollu mõne reegliga, sest suudavad oma veendumusi põhjendada. 

Osalema on oodatud nii eraisikud kui ka juriidilised isikud.

Riigihanke tulemusena sõlmib RIK IT ärianalüüsi tellimiseks pakkujatega raamlepingu 24-ks kuuks. RIK soovib raamlepingu sõlmida võimalikult paljude pakkujatega. Seejärel tekib raamlepingus olevatel pakkujatel võimalus osaleda riigihangete registris korraldatavatel minikonkurssidel. Konkurssidel osaledes saab analüütik enda jaoks sobiva töö mahu ja hinna juba ise määrata.

  • Osalemiseks tuleb esitada proovitöö, mis koosneb kahest osast: protsessijoonis ja mock-up; 
  • Hanke tingimused on kirjeldatud riigihangete registris
  • Pakkumuste esitamise tähtaeg: 28.02.2017 (15:30);
  • Lisaküsimused, proovitöö ja pakkumuse saab meile esitada riigihangete registris (hanke viitenumber on 174555).
     

Loe lisa ja jäta palun oma e-posti aadress*, kui oled osalemisest huvitatud: http://www.rik.ee/et/form/arianaluusi-tellimine-raamlepinguga

* Sisestatud e-posti aadressile saadetakse üksnes antud hanget puudutavat infot.