PrintPDF Jaga

RIK otsib uuenduslikule riigi koosloome keskkonnale arendajaid

30. August 2021 - 11:06
Uudist illustreeriv foto: mees hoiab käes erinevaid elektroonikaseadmeid


Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) kuulutas riigi koosloome keskkonna arendustööde tellimiseks välja kaks riigihanget, mille virtuaalne infotund toimub 8. septembril 2021. Hangete eeldatav kogumaksumus on 753 907 eurot.

Eesmärk on välja arendada Justiitsministeeriumi, Riigikantselei ja Riigikogu Kantselei koostöös loodava riigi koosloome keskkonna arendusprojekti teine ja kolmas etapp, mille tulemusena saab ühtses õigusloomelahenduses kooskõlastada asutuste sees ja vahel algatusi, viia läbi avalikke arutelusid, korraldada paremini Euroopa Liidu algatuste riigisisest menetlust ja saada ülevaatlik pilt õigusloomes toimuvast.

Tervikuna koondab loodav digitaalne lahendus Eestis kogu õigusloomemenetluse ühte keskkonda selliselt, et kõigil osapooltel on võimalik üheaegselt algatusi luua, säilitades seejuures muudatuste ajaloo ja tagades senisest suurema läbipaistvuse kogu protsessist. Samuti on keskkonnas kaasaegsed kasutusmugavused eelnõude koostamiseks ja õigusloomes kaasarääkimiseks.

RIK tellib riigi koosloome keskkonna arendustöid riigihankega 240228, https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/3564656/general-info.

Hange on jaotatud kaheks osaks, mõlema hankega seoses toimub 8. septembril 2021 kell 15.00-17.00 ühine virtuaalne infotund, milles osalemise soovist palume teada anda 7. septembriks 2021 e-posti aadressil [email protected] .

Pakkumuste esitamise tähtaeg on 20. september 2021 kell 11.00.