E-arve operaatori teenus

E-arveldajas on loodud lahendus, millega liitudes saab iga majandustarkvara hakata oma klientidele e-arvete saatmise ja vastuvõtmise teenust pakkuma. Keskne operaatorteenus ühendab senised operaatorid ja majandustarkvarad ning võimaldab tarkvaraarendajatel väiksemate kuludega ja kiiremini oma klientidele e-arveldamise teenuse avada.

E-arveldaja keskse operaatorteenusega liitudes ei pea eraldi liidestuma e-arvete vastuvõtjate registriga. Antud registrile edastatakse info e-arveldaja poolt, kui majandustarkvara on oma e-arvete operaatoriks e-arveldaja valinud. Operaatorteenust kasutama hakkav klient peab selleks ettevõtjaportaalis oma seost kinnitama, mille järel aktiveerub võrgustikus e-arvete vastuvõtmise võimalus. 

Teenusega liitumiseks tuleb sõlmida RIK-iga leping. Lepingu projekti ja spetsifikatsiooni saamiseks ning muude küsimuste korral palume ühendust võtta Aleksandr Beloussoviga e-posti aadressil [email protected].

  • E-arve operaatorteenuse kasutamise eest tuleb majandustarkvaral RIK-ile igakuiselt tasuda 0,5 eurot (koos käibemaksuga) kliendi eest. 
  • Kuutasu hakatakse arvestama lepingu sõlmimisele järgneva kuu eest. 
  • E-arvete vastuvõtmine ja saatmine on tasuta.

Täpsem info e-arveldaja hinnakirjas