Palume tagasisidet, kui suure tõenäosusega soovitaksid oma kogemuse põhjal RIKi veebilehte enda sõpradele või kolleegidele? Küsimusele saate vastata siin.

Päringud

Kinnistusraamatu andmetega saab tutvuda igaüks nii e-kinnistusraamatu veebilehel kui esitades suuremamahulise päringu tellimiseks pöördumise.

Üksikpäring

Sisenedes e-kinnistusraamatusse eraisikuna ID-kaardi või mobiil-ID'ga saab endale kuuluva kinnistu info ja kinnistusdokumentidega tutvuda tasuta. Samuti saab e-kinnistusraamatus volitada teisi, kellel on tarvis näha teie kinnistu dokumente.

Tutvudes teistele kuuluvate kinnistustega, on päringud tasulised - tasuda saab samas keskkonnas pangalingi kaudu, krediitkaardi või mobiilimaksega. 

Teiste kinnistu andmetega tutvudes tuleb arvestada, et e-kinnistusraamat on liidestatud andmejälgijaga. See tähendab, et kinnistuga seotud isikuandmete vaatamisel näeb isik päringu tegija kohta infot eesti.ee portaali andmejälgijast. Andmejälgijas säilitatakse päringute infot aasta aega. 
Tee üksikpäring

Lepinguline päring

E-kinnistusraamatu lepinguliseks kliendiks on ettevõtted ja asutused, kes vajavad igapäevaselt suuremal hulgal seadusliku jõuga informatsiooni kinnistute kohta ning soovivad teenuse eest tasuda arvega.

Lepingulisel kasutajal on lisaks e-kinnistusraamatule juurdepääs API teenustele, e-äriregistrile, Euroopa Äriregistrile kui visualiseeritud äriregistrile. Teenuse kasutamiseks tuleb e-kinnistusraamatusse siseneda kasutajanime ja salasõnaga või ID-kaardiga/mobiil-IDga.

Kirjalik päring

RIKile saab esitada ka kirjalikke päringuid, kui soovite mingi kindla piirkonna, pindalade, omanike vm kohta andmeid saada tabeli või failina. Andmete saamiseks palume täita päringu vormi ja edastada see aadressile [email protected]. Pärast kirjaliku päringu edastamist saadetakse teile hinnapakkumine viie tööpäeva jooksul.

Kinnistusraamatu SLA'ga on võimalik tutvuda.


E-kinnistusraamatu kasutajatugi:
[email protected]
+372 680 3160
E-N 9.00-17.00; R 9.00-14.00