Tere tulemast RIKi

Video fail

Sel aastal tähistab Eesti esimene IT-maja RIK oma 30. juubelit. Salvestasime sel puhul ühe maitseküllase videokonservi, kus meie loodud nutikad digilahendused moodustavad peamise koostisosa. Lisasime näpuotsaga huumorit ning ohtralt Oscari-väärilist näitlejatööd.

Meie nutikaid digilahendusi ei saaks olla ilma usaldavate kasutajate ja heade koostööpartneriteta - aitäh teile selle eest!

Video fail

Kristina, ärianalüütik

"Minu töö ärianalüütikuna on mitmekülgne: suhtlen tellijatega, koostan analüüse, loon prototüüpe ning olen arendajatele toeks uute funktsionaalsuste arendamisel. Töö RIKis on põnev ning väljakutseid pakkuv. Lisaks on meil kontoris mõnus, stressivaba õhkkond, millele annavad oma panuse kindlasti ka meie vahvad koerleegid.” 

Vaata videost, milline näeb välja ühe ärianalüütiku päev RIKis.

Video fail

5 küsimust haldurile

Püüdsime maja peal kinni mõned meie infosüsteemi haldurid ning esitasime neile viis omapärast küsimust. Videot vaadates saad teada, kelle kuulsustest nad võtaks oma tiimidesse, kuidas nad oma vanaemale seletavad, mida nad siin RIKis teevad ning mis loom nende töö oleks ja miks. Mõnusat vaatamist!

Tööpakkumised

Ootame oma tiimiga liituma arendajaid, testijaid, rakendusadministraatoreid, haldureid, ärianalüütikuid ja süsteemianalüütikuid. Meiega koos on sul võimalik panustada riiklike süsteemide ehitamisse, kus saad end proovile panna, aga ära teha ka midagi sellist, millest on kasu pikaaegselt väga paljudele!

Kui aktiivseid tööpakkumisi ei ole või ei leidnud endale sobivat tööpakkumist, siis palun saada meile oma CV ja kaaskiri.

Väärtused

Heaolu

Meie inimesed ja nende heaolu on meile olulised. Terves tiimis terve vaib. 

Koostöö

Kõik me anname oma panuse ühise eesmärgi nimel. Koostöö on meie igapäevase töö süda. 

Paindlikkus

Oleme oma töökorralduses paindlikud ning leiame alati lahendusi, mitte vabandusi. 

Tähendusrikas töö

Minu tehtu muudab maailma ja meie loodud digilahendused on eeskujuks maailmas. 

 

Kontakt

Sinu küsimustele vastab meelsasti meie personalitiim.

+372 663 6310 või +372 663 6313

[email protected]

Pilt
Personalitiimi foto
"Koodime koos tulevikku!"

Kui hetkel aktiivsetest tööpakkumistest endale sobivat ei leidnud, siis saada palun oma CV ja kaaskiri [email protected] või täida ära kontaktivorm.

Kontaktivorm

* tähistab kohustuslikku välja

Lohista fail(id) siia või
Maksimaalselt 3 faili.
12 MB limiit.
Lubatud tüübid: rtf, odf, pdf, doc, docx.