PrintPDF Jaga

e-äriregister

E-äriregister koondab andmed kõigi Eestis registreeritud juriidiliste isikute kohta. Infosüsteemis saab lisaks äri- ja mittetulundusühingutele, korteriühistutele ning sihtasutustele vaadata ka riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutuste, avalik-õiguslike juriidiliste isikute ning põhiseaduslike institutsioonide andmeid. ID-kaardiga sisenedes saab endaga seonduvat vaadata tasuta.

Lisaks on võimalik sama portaali kaudu asutada uusi äriühinguid, füüsilisest isikust ettevõtjaid, mittetulundusühinguid ning riigi- või kohaliku omavalitsuse asutusi ning avaldada tegelike kasusaajate andmeid.

Kiirvalikud

Klienditugi: +372 6803160, info@rik.ee

 

Otsi ettevõtjat või riigiasutust

Sisene e-äriregistrisse

 1. Registriosakond
 2. EMTAK Infosüsteem
 3. Äriseadustik
 4. Nimepäring
 5. Erakonnad
 6. Ärikeelud
 7. Abiinfo
 8. Ettevõtja asutamise API

 


E-äriregister sisaldab:

Infosüsteemis saab tasuta vaadata ühingute üldandmeid, registrikaarte, maksuvõla infot, erakondade liikmeid ning äri- ja ettevõtluskeeldusid.
Majandusaasta aruannete, tegevusala, menetlusinfo, põhikirjade, isiku- ja kommertspandiandmete jm info pärimine on tasuline.


VISUALISEERITUD ÄRIREGISTER
Lepingulisel kliendil on võimalik e-äriregistris olevate ettevõtjate andmeid visualiseerida. Visualiseerimise tulemusena saab vaadata juriidiliste isikute omavahelisi seoseid  piltliku joonisena. Loe rohkem...

 • Kehtivad ja varasemad seosed ettevõtjate vahel;
 • Isikud kandes, kandevälised isikud ja omanikud;
 • Otsetee Euroopa Äriregistrisse, e-kinnistusraamatusse ja Ametlikesse Teadaannetesse.

Visualiseeritud Äriregistri kasutamiseks tuleb sõlmida leping. Olemasolevad kliendid saavad teenust kasutada peale e-äriregistrisse sisselogimist, kui valida menüüst „Visualiseeri“.
Lisaks abonenditasule 9,58 €  toimub Visualiseeritud Äriregistri rakenduses tasustamine kolmel juhul:  visualiseerimise alustamisel, infokaardil oleva lingi avamisel ja uue seose visualiseerimisel.  Tasu arvestatakse 2 € iga uue seose avamisel (teenustasu sisaldab sama ettevõtja üld- ja isikuandmetega tutvumist e-äriregistri teabesüsteemis *24h jooksul).
Hindadele lisandub käibemaks.

* 24h jooksul on andmetega tutvumine tasuta, tehes päringut samalt IP-aadressilt.