PrintPDF Jaga

e-äriregister

E-äriregister koondab andmed kõigi Eestis registreeritud juriidiliste isikute kohta. Infosüsteemis saab lisaks äri- ja mittetulundusühingutele, korteriühistutele ning sihtasutustele vaadata ka riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutuste, avalik-õiguslike juriidiliste isikute ning põhiseaduslike institutsioonide andmeid. 

Lisaks on võimalik sama portaali kaudu asutada uusi äriühinguid, füüsilisest isikust ettevõtjaid, mittetulundusühinguid ning riigi- või kohaliku omavalitsuse asutusi ning avaldada tegelike kasusaajate andmeid.

Kiirvalikud

Klienditugi: +372 6803160, [email protected]

 

Otsi ettevõtjat või riigiasutust

Sisene e-äriregistrisse

 1. Registriosakond
 2. EMTAK Infosüsteem
 3. Äriseadustik
 4. Nimepäring
 5. Erakonnad
 6. Ärikeelud
 7. Abiinfo
 8. Ettevõtja asutamise API

 


E-äriregister sisaldab:

Mittetulundusühingute avaliku toimiku dokumentide vaatamine on tasuline. Muud eesti e-äriregistri andmed on kättesaadavad tasuta.


VISUALISEERITUD ÄRIREGISTER
Lepingulisel kliendil on võimalik e-äriregistris olevate ettevõtjate andmeid visualiseerida. Visualiseerimise tulemusena saab vaadata juriidiliste isikute omavahelisi seoseid  piltliku joonisena. Loe rohkem...

 • Kehtivad ja varasemad seosed ettevõtjate vahel;
 • Isikud kandes, kandevälised isikud ja omanikud;
 • Otsetee Euroopa Äriregistrisse, e-kinnistusraamatusse ja Ametlikesse Teadaannetesse.

Visualiseeritud Äriregistri kasutamiseks tuleb sõlmida leping. Olemasolevad kliendid saavad teenust kasutada peale e-äriregistrisse sisselogimist, kui valida menüüst „Visualiseeri“.